Home

utazgatás egyszerűen házikó kajak edzés gyerekeknek szeged utód szerver rutin

Index - Sport - Olimpiai bajnokunk elhivatott missziója: mozduljanak ki a  gyerekek a négy fal közül
Index - Sport - Olimpiai bajnokunk elhivatott missziója: mozduljanak ki a gyerekek a négy fal közül

Szeptember végén rendezik az idei kajak-kenu világbajnokságot

Promenad24
Promenad24

Szeged.hu - Kása Ferenc Aranylapát-díjat kapott

Kajaktúra a Maroson - Nagylaktól Szegedig • mondolo

Május 11-én jön az Él a zene! nevű könnyűzenei nap: csak magyar dalokat  fognak játszani a szegedi kajak-kenu világkupán jövő hét csütörtökön –  Szegedi hírek | Szeged365
Május 11-én jön az Él a zene! nevű könnyűzenei nap: csak magyar dalokat fognak játszani a szegedi kajak-kenu világkupán jövő hét csütörtökön – Szegedi hírek | Szeged365

Román aranyérem született a kajak–kenu világkupaversenyen

Világbajnokság helyett kajak-kenu világkupa lehet szeptemberben Szegeden -  Szeged.hu
Világbajnokság helyett kajak-kenu világkupa lehet szeptemberben Szegeden - Szeged.hu

Legyőzte az olimpiai bajnokot az ifjú magyar kajakos - Ripost

Szinte minden döntőben volt magyar érmes az Ifjúsági és U23-as kajak-kenu  világbajnokságon | hirado.hu
Szinte minden döntőben volt magyar érmes az Ifjúsági és U23-as kajak-kenu világbajnokságon | hirado.hu

Újraindult a magyar kajak-kenu – Szegedi hírek | Szeged365

Ismét a Szeged nyerte a pontversenyt | Kajak-Kenu Sport

Index - Sport - Magyar éremeső Szegeden, Varga Ádámé a királyszám, Kopasz  Bálint harmadik lett
Index - Sport - Magyar éremeső Szegeden, Varga Ádámé a királyszám, Kopasz Bálint harmadik lett

Szeged ismét olimpiai kvalifikációs kajak-kenu vb-re pályázik

Szegeden edzettek a Békési Kajak-Kenu Club utánpótlásai

A koronavírus-járvány után még a korábbiaknál is népszerűbb lett a kajak -kenu

Három magyar aranyérem a szegedi kajak-kenu világkupán

Kajak-kenu: Egyszerűen tarthatatlanná vált a helyzet – Fejes Dániel -  Hírnavigátor
Kajak-kenu: Egyszerűen tarthatatlanná vált a helyzet – Fejes Dániel - Hírnavigátor

Kajak-kenu-vb: minden jó, ha a vége jó

Fütykösbot Mérges Tabletta honvéd spor kajak Lényegében szed filozófus

Schmidt Gábor: a magyar kajak-kenu stabil lábakon áll

Élet+Stílus: Vendégségben lenni jó, de jobb lenne már otthon – Szegeden  edző ukrán kajak-kenusokhoz látogattunk | hvg.hu
Élet+Stílus: Vendégségben lenni jó, de jobb lenne már otthon – Szegeden edző ukrán kajak-kenusokhoz látogattunk | hvg.hu